Jelsa PH 07. 06. 2007. Rezultati eliminacije
I Grupa 1 x djevojke OŠ. Vrijeme
1.Jelsa 1.41.91
2.Jelsa 1.53.80
3.Malešnica 2.02.46
II
Grupa 1 x djevojke OŠ.
1.Dubovac 1.27.79
2.Mladost 1.32.19
3.Dubovac 1.36.86
III
Grupa 1 x djevojke OŠ.
1.Rudeš 1.34.61
2.FK
Frankopan 1.41.27
3.Pojišan 1.50.86
IV
Grupa 1 x djevojke OŠ.
1.Vrbani 1.43.89
2.Jelsa 1.51.08
3.Srdoči 2.05.67
2
x momci OŠ ( I Grupa )
1.Bol 1.19.67
2.Kustošija 1.23.79
3.Dubovac 1.30.30
2 x momci OŠ. ( II.Grupa ) - ponovljena trka –
1.Sućidar 1.26.86
2.Trnjanska 1.27.96
3.Trnsko 1.34.57
4.FK
Frankopan
1 x momci OŠ. ( I .grupa ) Vrijeme
1.Dubovac 1.25.51
2.Jelsa
IV 1.39.81
3.Tituš
Brezovački 1.42.74
1 x momci OŠ. ( II. grupa )
1.Kustošija 1.31.69
2.Jelsa
I 1.36.96
3.FK
Frankopan 1.39.71
1 x momci OŠ. ( III. grupa )
1.Vela
Luka 1.14.98
2.Jelsa
III 1.30.17
3.Jelsa
II 1.45.43
4.
Nikola Tesla,
1 x momci OŠ. ( IV. grupa )
1.Voltino 1.26.67
2.Trnsko 1.30.06
3.Podgora 2.00.09
1 x momci SŠ B. ( I. Grupa
½ razred ) Vrijeme
1.Vela
Luka 1.16.70
2.Jelsa 1.17.13
3.
10. gimnazija Ivana Supeka, Zagreb 1.23.91
1 x momci SŠ B. ( II. Grupa ½ razred )
1.Športska
gimnazija, Zagreb 1.23.31
2.Metković 1.28.36
3.Jelsa 1.29.32
4.Vladimir
Prelog, Zagreb
Jelsa PH 07. 06. 2007. Rezultati finala
1 x djevojke OŠ. ( FINALE ) Vrijeme
1.Dubovac,
Karlovac 1.24.61
2.Vrbani,
Zagreb 1.30.97
3.Rudeš,
Zagreb 1.33.07
4.Jelsa 2.02.02
2 x djevojke OŠ. ( FINALE )
1.Dubovac,
Karlovac 1.13.90
2.JJuraj
Strossmayer, Zagreb 1.15.06
3.FK
Frankopan, Omišalj 1.22.98
4.Vrbani,
Zagreb 1.25.94
5.Jelsa 1.29.01
2 x momci OŠ. ( FINALE )
1.Bol
, Split 1.11.21
2.Trnjanska,
Zagreb 1.11.87
3.Kustošija,
Zagreb 1.19.92
4.Sučidar,
Split 1.21.73
1 x momci OŠ. ( FINALE )
1.Vela
Luka 1.13.47
2.Dubovac,
Karlovac 1.15.86
3.Kustošija,
Zagreb 1.17.09
4.Voltino,
Zagreb 1.18.90
2 x momci SŠ A. ( 3
– 4 r. FINALE )
1.Jelsa 1.10.69
2.
Deseta. gimnazija Ivana Supeka, Zagreb 1.25.66
3. Peta. gimnazija, Zagreb
Jelsa PH 07. 06. 2007. Rezultati str
4 / 4
2 x momci SŠ B
( ½ razred, FINALE ) Vrijeme
1.Vela
Luka 1.08.93
2.Peta
gimnazija, Zagreb 1.09.76
3.Jelsa
1.11.23
4.Deseta
gimnazija Ivana Supeka, Zagreb 1.25.08
5.Jedanaesta
gimnazija, Zagreb 1.38.73
1 x djevojke SŠ ( FINALE )
1.Deseta
gimnazija Ivana Supeka, Zagreb 1.33.32
2.Jelsa 1.34.74
3.Jelsa 1.47.32
2 x djevojke SŠ ( FINALE )
1.Jelsa 1.13.22
2.Metković 1.17.72.
1 x momci SŠ A. ( 3 – 4 r.
FINALE )
1.Jelsa 1.09.65
2.Fra
Antuna Kacica Miocica, Makarska 1.12.86
3.Jelsa 1.14.28
4.Vela
Luka 1.20.88
5.
Peta gimnazija, Zagreb 1.24.88
1 x momci SŠ B. (
½ razredi - FINALE )
1.Vela
Luka 1.09.31
2.Jelsa 1.09.76
3.Športska
gimnazija, Zagreb 1.10.15
4.Metković 1.15.76