Prethodno 17. veslački susret osmeraca FSB-a
Veslački dvoboj Zagreb - Trst
Sljedeće

Jarunsko jezero, subota, 26. rujna 2009.

Na veslačkom juniorskom dvoboju Zagreba i Trsta pobijedili smo u osmercu, ali izgubili u muškom i ženskom skifu, te u ženskom dublu (nije se mogao skupiti četverac skul, pa se ove godine veslao dubl) tako da je Trst ukupni pobjednik, ili, da prepričamo vijest sa stranice VSZ-a , na tradcionalnom dvoboju Zagreb - Trst pehar tradicionalno ide u Trst.

Skif je veslala Petra Pilipović jer je Helena bila bolesna, a dubl Monika Švenda i Ela Gračan. Razlike u odnosu na Talijanke su bile velike.

U studentskoj regati 8+ studenti dobili su Splićani (Elektrotehnički fakultet) i to obje utrke, na 500 m i na 2000 m. Imali su u svom sastavu i Nikšu Skelina. Medicina je na obje trke bila druga, a treći FSB.

Tvrtka Dalekovod s našim Rikijem (Grzunovom) bila je pobjednik u gigu. U drugom gigu našao se drugi naš Riki (Kanjera).

Pune tribine, puno osmeraca odjednom, simpatični gigovi, i malo rock and roll-a između utrka. Ukupno lijep doživljaj.

poništen start na 500 m jer su neki bili nestrpljivi i krenuli jako prerano

uspjeli start studentskih osmeraca

Tršćanin krasnom veslačkom tehnikom vodi pred Gagijem

osmerac u dovoboju od starta malo ispred. Na 1000-1500 Talijani su stisli i došli na razliku od 2 mjesta, ...