Ostale novosti

Rezultati provjere na ergometrima na 6000 m

Rezultati provjere na ergometrima na 6000 m

17. prosinca 2012.

 

r. br. prezime ime klub kat. god. prosjek vrijeme T kg nap.
1 Martin Damir TRE SMA 1988 01:32,8 18:34,5 28 98,5  
2 Sinković Valent MLA SMA 1988 01:34.0 18:48.9     slider
3 Sinković Martin MLA SMA 1989 01:35.2 19:02.5     slider
4 Šain David  IKT SMA 1988 01:35.8 19:09.8      
5 Begović Marin JZD SMA 1986 01:37.9 19:35.5      
6 Vekić Mario NOV SMA 1982 01:38.0 19:37.1      
7 Skelin Nikša GUS SMA 1978 01:38.1 19:38.2 27    
8 Banovac Alen GUS SMA 1988 01:38.3 19:40.2 27    
9 Ančić Ante MOR JMA 1995 01:38.5 19:42.2      
10 Begović Branko JZD SMA 1986 01:38.6 19:43.6      
11 Žugić Bojan ZAG SMA 1981 01:38.9 19.46.9 25    
12 Tomić Gabriel ZAG SMB 1994 01:38.9 19:47.1 25    
13 Matić Stjepan MLA SMA 1989 01:39.0 19:48.5     slider
14 Udovičić Karlo  MLA SMB 1991 01:39.3 19:52.7     slider
15 Baričević Luka JZD JMA 1995 01:39.3 19:53.0      
16 Šesnić Jure MOR SMA 1989 01:39.8 19:57.1      
17 Rubinjoni Tomislav TRE SMA 1990 01:39,8 19:57,8 26 90,7  
18 Rebić Ivan MLA SMA 1979 01:39.8 19:58.3     slider
19 Čavrlj Vitomir GUS SMA 1983 01:40,0 20:00.0 27    
20 Bilić Karlo  TRE SMB 1991 01:40,0 20:00,8 27 97,3  
21 Batinić Zvonimir GUS SMA 1990 01:40.4 20:05.1 29    
22 Kotoraš Mihovil JEL SMA 1990 01:40.6 20:08.1 28    
23 Čakarun Mile JZD SMB 1993 01:40.7 20:08.4      
24 Šitum Roko MLA JMA 1995 01:40.9 20:11.4      
25 Ledenko Mate JZD SMB 1993 01:41.2 20:14.4      
26 Plišić Danijel JRI JMA 1995 01:41.4 20:16.8      
27 Špaleta Goran ZAG SMA 1986 01:41.4 20:17.1      
28 Radonić Vedran MLA SMB 1991 01:41.5 20:18.6     slider
29 Vukovski Matija TRE SMB 1994 01:41,6 20:20,0 30 78,4  
30 Radonić Luka MLA SMB 1993 01:41.8 20:21.7     slider
31 Bohnec Sven KOR SMA 1988 01:41.8 20:21.8      
32 Županović Ivan JEL JMA 1995 01:42.0 20:24.8 29    
33 Šain Tomislav MLA JMA 1996 01:42.4 20:28.0      
34 Ančić Marin MOR JMA 1996 01:42.5 20:29.7      
35 Ban Ivica MLA SMB 1992 01:42.5 20:30.0     slider
36 Anzulović Lovro ZAG SMB 1994 01:42.6 20:31.9 26    
37 Mašina Marin TRE SMB 1991 01:42,8 20:33,7 28 85,2  
38 Holi Tomislav MLA SMA 1988 01:43.1 20:37.3     slider
39 Trucek Tin TRE SMB 1994 01:43,2 20:39,1 27 84,2  
40 Kavčić Krešimir  MLA SMB 1993 01:43.8 20:46.2     slider
41 Filipović Marijan MLA SMB 1991 01:43.9 20:46.2     slider
42 Katušin  Juraj KOR SMA 1989 01:43.7 20:44.5      
43 Privrat Darko MED JMA 1995 01.44.0 20.48.2      
44 Čoga Antonio KRK JMA 1996 01:44.7 20:56,7      
45 Mesarić Luka KOR SMB 1994 01:44.7 20:57.3      
46 Padovan Teo OŠJ JMB 1997 01:45.0 20:59.0      
47 Bonacin Ivo  GUS JMA 1996 01:45,0 21:00,2      
48 Tot Marko  ZAG SMA 1988 01.45.3 21:03.6      
49 Laća Josip KRK JMA 1995 01:45.4 21:05,4      
50 Hartl Zvonimir TRE JMA 1995 01:46,0 21:12,6 27 82,2  
51 Šutalo Dominik KOR JMA 1996 01:46.2 21:15.4      
52 Bučić Stipe MOR SMA 1988 01:46.5 21:18.2      
53 Kujundžić Toni GUS SMB 1991 01:46.8 21:21.0 27    
54 Šupe Andrija KRK JMB 1997 01:48.6 21:22,1      
55 Sajko Mislav ZAG JMA 1995 01:46.9 21:23.1 25    
56 Nemčić Tin JAR JMA 1995 01:47.3 21:28.5      
57 Bulić Leon TRE JMB 1998 01:47,4 21:29,3 26 91,7  
58 Cetinić Toni OŠJ JMA 1996 01:47.5 21:29.7      
59 Biloš Tomislav  TRE JMA 1995 01:47,5 21:30,3 26 79,3  
60 Omerzo Borut MLA JMA 1996 01:47.6 21:30.6      
61 Bačelić Tome KRK JMA 1995 01:47.6 21:31,7      
62 Pap Luka MLA SMB 1994 01:47.7 21:32.1     slider
63 Šarić Jure KRK JMA 1996 01:47.7 21:32,7      
64 Girotto Angelo JRI JMA 1996 01:47.8 21:33.6      
65 Križmančić Marko  JAR JMA 1995 01:47.9 21:35.0      
66 Galić Josip MLA JMA 1995 01:48.1 21:40.0      
67 Bušić Luka GUS JMA 1996 01:48,4 21:41,6      
68 Šišić David  MED JMA 1996 01:48.7 21:44.2      
69 Matijević Dominik IKT JMA 1995 01:48.7 21:48.7      
70 Čuška Šimun ZAG JMA 1996 01:49.2 21.50.7 25    
71 Sabolić Sven IKT JMA 1995 01:49.2 21:51.2      
72 Dumanić Vicenco GUS JMA 1996 01:49,4 21:53,1      
73 Bumbak Jakov KRK JMA 1996 01:49.5 21:54,2      
74 Vujčić Mihael  TRE JMA 1996 01:49,5 21:54,4 25 80  
75 Pilar R. David MED JMA 1995 01:49.5 21:54.6      
76 Matić Ante NGU JMA 1995 01:49.8 21:57.2      
77 Benković Marko  JAR LSMB 1991 01:50.2 22:02.4      
78 Magdić Dario  ZAG JMA 1995 01:50.3 22:03.5 26    
79 Dorić Marko  MED JMA 1996 01:50.4 22:04.3      
80 Pozaić Tin JAR JMA 1996 01:50.6 22:07.5      
81 Vranjić Filip KRK JMA 1996 01:50.7 22:08,6      
82 Ciglar Vinko TRE JMA 1996 01:50,7 22:09,5 26 78  
83 Vračević Dario  TRE JMA 1996 01:50,9 22:10,8 25 72,2  
84 Vuksan Ante  ZAG JMA 1996 01:51.1 22.13.2 26    
85 Bačelić Kristijan KRK JMA 1996 01:51.3 22:15,6      
86 Kandrač Oliver IKT JMA 1995 01:51.4 22:17.9      
87 Prokopec Juraj JAR JMA 1996 01:51.4 22:17.9      
88 Milošević Marcela TRE 1990 01:51,5 22:19,0      
89 Kralik Robert IKT JMA 1995 01:51.7 22:19.9      
90 Petanjak Domagoj IKT JMA 1995 01:51.9 22:23.0      
91 Kabalin Ivan TRE JMB 1997 01:51,9 22:23,8 24 73,3  
92 Škugor Mihovil KRK JMA 1996 01:52.3 22:28,4      
93 Pavković Fran ZAG JMA 1996 01:52.4 22:28.8 25    
94 Trojanović Stipe OŠJ JMB 1998 01:52.4 22:29.0      
95 Medić Josip KRK JMA 1996 01:52.6 22:31,6      
96 Olah Ivan GUS JMA 1996 01:52,7 22:33,2      
97 Stefanović Luka TRE JMA 1996 01:52,8 22:34,6 26 80,5  
98 Ivančić Marko  GUS JMA 1995 01:53,4 22:41,2      
99 Vučić Ivan NGU JMA 1995 01:53.5 22:41.4      
100 Anić Ana JRI SŽA 1989 01:53.5 22:41.4      
101 Tkalčić Domagoj JAR JMA 1995 01:53.5 22:42.3      
102 Valetić Tin JAR JMA 1996 01:53.6 22:43.4      
103 Rupčić Krešimir  TRE JMA 1995 01:53,6 22:43,6 26 75,9  
104 Kujundžić Mario GUS SMB 1993 01:54.0 22:48.2 27 60  
105 Krečak Marko  KRK JMB 1998 01:54.4 22:53,2      
106 Bašić Šime KRK JMB 1998 01:54.6 22:55,8      
107 Jakoliš Matija KRK JMB 1997 01:54.6 22:56,1      
108 Talijić Petar JAR JMA 1996 01:54.7 22:57.4      
109 Švigir Petar ZAG JMA 1996 01:54.9 22.59.0 26    
110 Cesarec Boris TRE JMB 1998 01:54,9 22:59,4 26 69,6  
111 Krakić Žana TRE JŽA 1995 01:55.0 23:00.0 26 71,2  
112 Štefanac Konrad  TRE JMB 1997 01:55,0 23:00,1 24 75,2  
113 Pivac Mario GUS JMA 1996 01:55,0 23:00,3      
114 Mandić Luka TRE JMB 1998 01:55,2 23:03,2 24 77  
115 Pavlak Ivan TRE JMB 1997 01:56,2 23:15,2 26 64,3  
116 Stipanović Mihael  TRE JMB 1998 01:56,5 23:18,0 25 65,2  
117 Čurković Jurica GUS JMA 1995 01:56,9 23:23,4      
118 Drkulec Mia  IKT JŽA 1996 01:57.1 23:24.0      
119 Slavica Niko KRK JMB 1998 01:57.2 23:26,5      
120 Štambuk Fran TRE JMA 1996 01:57,4 23:28,0 26 70  
121 Žderić Mihovil NGU JMB 1998 01:57.3 23:28.1      
122 Čoga Filip KRK JMB 1998 01:57.5 23:30,5      
123 Vidović Mateo NGU JMA 1995 01:57.7 23:32.3      
124 Pavković Helena MLA SŽB 1991 01:57.3 23:32.3     slider
125 Rogulj Ivan GUS JMA 1996 01:58,1 23:38,3      
126 Rubinjoni Lucija TRE JŽA 1995 01:58,2 23:38,9 26 71,9  
127 Kendeš Filip KRK JMB 1998 01:58.7 23:44,4      
128 Cipek Grga TRE JMB 1997 01:58,9 23:48,0 26 63,9  
129 Karačić Iva  ZAG SŽA 1986 01:59.1 23:49.6      
130 Ivković Marko  TRE JMA 1996 02:00,1 24:01,3 25 71,5  
131 Gračan Ela JAR SŽB 1993 02:00.1 24:02.1      
132 Jaramaz Mario GUS JMA 1996 02:00,5 24:07,0      
133 Klak Paula JAR JŽA 1995 02:00.6 24:08.3      
134 Stojaković Teuta IKT JŽB   02:00.8 24:10.5      
135 Katušin  Ana KOR SŽB 1993 02:01.3 24:15.5      
136 Suzić Lena MLA SŽB 1993 02:01.4 24:16.6     slider
137 Radinović Patrick  TRE JMB 1997 02:01,4 24:16,9 25 67,5  
138 Milošević Karla TRE SŽB 1991 02:01,3 24:17,0      
139 Rupić Tome NGU JMB 1998 02:01.5 24:18,9      
140 Girotto Paola GLA SŽB 1994 02:01.6 24:19.2      
141 Kraljić Tia GLA JŽA 1994 02:02.3 24:27.6      
142 Puljić Ivan NGU JMB 1997 02:02.9 24:34.6      
143 Šimunović Antonio NGU JMA 1996 02:03.5 24:41.7      
144 Primorac Juraj NGU JMB 1998 02:06.1 24:46.1      
145 Jovanović Ana ZAG JŽA 1995 02:03.9 24.46.9 25    
146 Plejić Valentina TRE JŽA 1995 02:04.3 24:52.0      
147 Kavčić Tea MLA JŽA 1996 02:04.5 24:54.4      
148 Ćelić Ivan NGU JMB 1998 02:04.6 24:55.7      
149 Zobundžija Ana IKT JŽB 1997 02:04.8 24:57.8      
150 Radošević David  TRE JMB 1998 02:05,0 25:00,0 26 71  
151 Momčinović Magdalena ZAG JŽA 1996 02:05.2 25:02.3      
152 Dragičević Dora TRE JŽA 1996 02:05,2 25:02,5 26 59,3  
153 Šegović Dora JAR JŽA 1995 02:06.4 25:17.8      
154 Kušurin Iva TRE JŽB 1997 02:06,9 25:23,4 25 69  
155 Grubišić Ante NGU JMB 1997 02:07.0 25:24.3      
156 Matičević Marko  NGU JMA 1995 02:07.2 25:26.9      
157 Lozo Lovre TRE JMB 1998 02:07,2 25:27,1 26 61,5  
158 Vilenica Ivana MLA JŽB 1997 02:07.7 25:32.8      
159 Vučemilović Grgić Sara  TRE JŽA 1995 02:07,9 25:34,2 26 60,9  
160 McCullough Julia Ivy TRE JŽB 1998 02:07,9 25:35,9 26 73  
161 Mičuda Mia  TRE JŽB 1998 02:08,6 25:43,3 24 61  
162 Dragobratović Mislav NGU JMB 1998 02:09.1 25:49.1      
163 Kuštera Jere GUS JMA 1996 02:09,2 25:51,5      
164 Okanović Patrik TRE JMB 1998 02:09,7 25:56,5 24 61,3  
165 Bjelkanović Dora TRE JŽB 1998 02:12,4 26:29,1 26 55  
166 Škulić Nikolina TRE JŽA 1994 02:13,6 26:43,5 25 82  
167 Milardović Irena TRE JŽB 1998 02:13,6 26:43,9 24 55,6  
168 Krakić Ivo  TRE SMB 1994 bol u  leđima      
 

12. prosinca 2019. U 19 SATI ODRŽAT ĆE SE SKUPŠTINA HAVK MLADOST!

Više

ŠKOLA VESLANJA

Novi termini treninga - kliknite VIŠE

Više